آموزش بازی در تلگرام

تلگرام در آپدیت های خود ویژگی های جدیدی را قرار میدهید تا کاربران را از این نرم افزار راضی نگه دارد. یکی از قابلیت های جدید تلگرام انجام بازی در آن است. ممکن است بخواهید در تلگرام با دوستان خود بازی کنید و در بازی های با یکدیگر رقابت کنید که این کار را با نسخه های جدید تلگرام به راحتی میتوانید انجام دهید.

در ادامه روش بازی کردن در تلگرام را آموزش خواهیم داد.
پیش از هر چیز مطمعن شوید تلگرام را به آخرین نسخه بروز رسانی کرده‌اید
یک صفحه چت جدید باز کرده (میتوانید پنجره گفت‌وگو با یکی از دوستانتان را باز کنید یا با انتخاب نام خودتان، صفحه ارسال مطلب برای خودتان را باز کنید)
عبارت gamee@ را تایپ کرده و پس از آن یک مرتبه کلید فاصله را فشار دهید تا عملیات جستجو اجرا شده و ربات داخلی Gamee نتایجی از بازی‌های پشتیبانی شده را به شما نمایش دهد. 
(چنانچه نتایجی برای شما نمایش داده نمیشود عبارت gamee@ را در کادر جستجو وارد کرده و پس از انتخاب ربات مورد نظر با این نام، روی Start فشار دهید تا استفاده از ربات فعال شود
توجه: با تایپ عبارت gamebot@ رباتی که تلگرام به‌ صورت پیش‌فرض برای اجرای برخی بازی‌ها به کاربران معرفی کرده اجرا میشود و مجموعه بازی‌های موجود در این ربات به شما نمایش داده میشود.
با انتخاب هریک از بازی‌ها و فشار گزینه Play بازی اجرا شده و پس از اجرای آن میتوانید نسبت به ثبت رکورد خود در تلگرام اقدام کنید.
نکته: این ربات از حدود 23 بازی پشتیبانی میکند که با فشار گزینه Explore Games از صفحه فهرست بازی‌ها، میتوانید مجموعه این بازی‌ها در دسته‌ بندی‌ های مختلف را مشاهده کنید.
منبع: سرزمین دانلود