ویژگی ادیت پیغام ارسال شده در تلگرام در آپدیت جدید

آپدیت جدیدی که تلگرام در روز گذشته ارائه داده است ویژگی جالبی در آن قرار گرفته است. قابلیت ویرایش پیغام ارسال شده از ویژگی های جدید ارائه شده است که کاربران بسیاری به دنبال این ویژگی بوده اند.

در ادامه مطلب درباره ویژگی جدید تلگرام بیشتر توضیح خواهیم داد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت توسعه دهنده این برنامه، در نسخه جدید تلگرام قابلیتی تعبیه گردیده که به کاربران امکان میدهد حداکثر 2 روز پس از ارسال پیام بتوانند آن را ویرایش نمایند. ناگفته نماند که این قابلیت هم در زمان ارسال پیام در گروه و هم به شخص خاصی امکان‌ پذیر است.
بدین منظور کافیست بر روی صفحه و بر روی متنی که خواهان ویرایش آن هستید انگشت خود را نگه دارید، و سپس در منوی باز شده گزینه Edit را انتخاب نمایید. در نسخه دسکتاپ نیز کاربران میتوانند با دکمه‌ های فلش بالا و پایین تعبیه شده بر روی کیبورد، به متن مورد نظر در جهت اعمال تغییرات دلخواه دسترسی داشته باشند. 
البته اگر از این روش برای تغییر پیغام تان در گفتگو ها قصد استفاده کردن دارید، بایستی در جریان باشید که پیام‌ های ویرایش شده از طریق یک برچسب کوچک Edited قابل‌ شناسایی هستند.
امکان منشن کردن افراد در گروه حتی اگر در آن گروه عضو نباشند، یافتن بات ها و امکان گفتگو در یک خط منو و اعمال الگوریتم جدیدی برای تسریع در یافتن دوستان از طریق نام کاربری از دیگر قابلیت‌ های نسخه جدید پیام‌ رسان تلگرام محسوب میشود.
منبع: سرزمین دانلود