آموزش بالا بردن اعضای کانال تلگرام

تلگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در بین کاربران میباشد. کانال های تلگرام گزینه مناسبی برای تبلیغات و یا نشر اطلاعات مفید برای کاربران میباشد. هرچه تعداد اعضای کانال تلگرام بیشتر باشد کانال شما از اعتبار بیشتری برخوردار خواهد بود.

در ادامه مطلب روش بالا بردن تعداد اعضای کانال را آموزش خواهیم داد.
1- افزودن مخاطبین دوجانبه به کانال
در تلگرام شما میتوانید 200 نفر از مخاطبین دو جانبه (یعنی مخاطبینی که شماره شما را دارند و شما نیز شماره آنها را دارید) خود را به کانالتان اضافه کنید.
از این قالبیت میتوان به عنوان یک محرک خود برای شروع فعالیت کانال نام برد. اما اشکال این قابلیت این است که افزودن مخاطبین به کانال بدون اطلاع و جلب رضایت آنها صورت میگیرد و ممکن است برخی از آنها به دلیل نارضایتی کانال را ترک کنند.
2- انتخاب یک موضوع مناسب برای کانال
انتخاب یک موضوع مناسب برای کانال خود میتواند باعث رشد سریع آن شود. معمولا کاربران تلگرام علاقه ای بیشتری به کانال های تفریحی داشته و بیشتر از کانال های تجاری و علمی جذب این کانال ها میشوند.
همچنین سعی کنید پس از مدتی موضوع، لینک و هدف کانال را تغییر ندهید. زیرا این کار باعث ریزش اعضای کانالتان خواهد شد.

3- انجام کار تیمی و افزودن مدیر به کانال خود
در تلگرام شما میتوانید چند مدیر را به کانال خود اضافه کنید. در صورتی که افراد قابل اطمینانی را میشناسید که در مدیریت کانال و انتشار مطلب تجربه دارند میتوانید از آنها برای کار تیمی در کانال خود استفاده کنید. 
در صورت وجود چند مدیر در یک کانال میتوان یک برنامه ریزی درست انجام داد و در تمام ساعات روز کانال را به روز رسانی کنید.

4- تبادل با دیگر کانال ها
یکی دیگر از قدم های مهم برای افزایش اعضای کانال تلگرام، تبلیغ و تبادل با کانال های دیگر میباشد. معمولا تبادل در کانال ها به دو صورت متقابل و پولی انجام میشود.
1- تبادل متقابل: شما میتوانید با کانال هایی که دارای اعضای یکسان با شما هستند به صورت متقابل عمل تبادل را انجام داده و باعث افزایش اعضای کانال خود شوید.
2- تبادل پولی: برخی کانال های پر بازدید وجود دارند که در ازای پرداخت یک هزینه به آنها، عمل تبلیغ کانال شما را انجام میدهد.
سرزمین دانلود