چه کارهایی باید قبل از خرید دستگاه تصفیه آب انجام داد؟

 

بسياري از خريداراني که احساس نياز به خريد دستگاه تصفيه آب مي کنند نمي دانند که قبل از خريد تصفيه آب چه کار هايي را بايد انجام دهند و چه اهدافي از خريد يک دستگاه تصفيه دارند! ما در اين مقاله که در وبلاگ مقالات شرکت آبکده پارسيان منتشر مي شود قصد توضيح در اين رابطه داريم و قصد داريم درباره انجام کارهايي که بايد قبل از خريد دستگاه تصفيه اب انجام دهيم مي بنويسيم.

 

 

1 - شناسايي نياز

 

 

اولين و مهم ترين مسئله اي که شما بايد قبل از خريد دستگاه تصفيه اب به آن توجه کنيد، شناسايي نياز از خريد دستگاه تصفيه آب است!

شناسايي نيازبه اين معنا است که شما بايد بدانيد دستگاه تصفيه ي آب را جهت امري مي خواهيد خريداري نماييد و هدف شما از خريد دستگاه تصفيه ي آب چيست؟ به طور مثال اگر شما يک خانه داريد، دستگاه تصفيه آب مورد نياز شما بايد  خانگي باشد نه  صنعتي !

 ما در قسمت زير ليستي از انواع اين دستگا ها را به نمايش مي گذاريم تا شما بهتر متوجه اين نوع اين دستگاه ها شويد:

 

    خانگي

    صنعتي

    نيمه صنعتي

    تصفيه هوا

    قطعات و فيلترهاي خانگي

    قطعات و فيلترهاي صنعتي

    قطعات و فيلترهاي ممبران ها

    آبسرد و جوش

    فيلتر پلي فسفات

    سافت واتر

    دستگاه آبسرد و جوش ناسيونال (يخچال دار)

    دستگاه آبسرد و جوش NIKAI (کابين دار)

    سام تک

    کيسي

 

    

 

 

در ليست بالا تعدادي از انواع اين دستگاه ها را مشاهده مي کنيد. همينطور که از اينگونه دستگاه ها معلوم است هر کدام آن ها براي مکان هاي متفاوتي طراحي شده اند و کارايي خاص خودشان را دارند.

 

 

اطمينان از کيفيت

 

اطميمان از کيفيت دستگاه تصفيه آب ايزي ول دومين کار مهمي است که شما بايد قبل از خريد دستگاه تصفيه ي اب به آن توجه کنيد. مغازه ها و سايت هاي زيادي هستند که در زمينه توليد، عرضه و فروش دستگاه تصفيه ي اب فعاليت مي کنند اما آيا همه ي آن ها جنسي با کيفيت به شما عرضه مي کنند؟

 پاسخ قطعا خير است. براي اينکه بتوانيد از کيفيت دستگاه هاي تصفيه اب مطمئن شويد مي توانيد با ما تماس بگيرد و خدمات پيشتيباني رايگان ما برخوردار شويد، اما قبل از تماس به شما پيشنهاد مي کنم تا صفحه پرسش و پاسخ ما را مطالعه نماييد. شرکت آب کده پارسيان با بيش از چند سال سابقه مفيد در زمينه توليد و عرضه اين گونه دستگاه ها مي تواند گزينه بسيار مناسبي براي خريد دستگاه تصفيه آب با کيفيت باشد.

 

 

قيمت

 

قيمت و هزينه يکي از مهم ترين ملاک هايي است که خريداران به آن توجه مي کنند و طبق معمول به دنبال جنس ارزان هستند، اما همانطور که مي دانيد هيچ جنس ارزاني بي دليل ارزان نيست و حتما يک مشکلي در آن جنس هست که فروشنده آن را با قيمت اصلي واگذار نمي کند.

 

 

خدمات پس از فروش

 

يکي ديگر از مهم ترين نکاتي که در هنگام خريد دستگاه بايد در نظر بگيريد خدمات پس از فروش و يا همان گارانتي است. در اين شکي نيست که اگر کيفيت يک محصول مناسب باشد توليد کننده محصول از ارائه خدمات پس از فروش محصول هيچ ترسي ندارد چرا که مطئمن است جنس توليدي آن با کيفيت و بي نقص است. آبکده پارسيان به عنوان يکي از شرکت هاي برتر ايران در زمينه توليد و عرصه محصولات صنعتي در جهت جلب رضايت مشتريان تصميم به ارائه خدمات پس از فروش  زير گرفته است:

 

    راهنماي نصب و اراه اندازي

    راهنماي نگه داري

    خدمات پس از فروش

    درخواست سرويس و خدمات

 

 

قطعات جانبي

 

قطعات جانبي دستگاه هاي تصفيه آب نيز يکي از معيار هاي مهم در هنگام خريد دستگاه تصفيه آب هستند چرا که ممکن است در طول استفاده برخي از قطعات دستگاه خراب شود و شما به قطعات جايگزين جديد احتياج پيدا کنيد. اين مسئله فقط در اين محصولات رايج نيست و خودرو ها و ديگر وسائل صنعتي نيز از اين موضوع فارق نيستند چرا که مطمئنا شما خودرويي خريداري نمي کنيد که قطعات يکي نداشته باشد.

بنابراين حتما در هنگام خريد اين گونه دستگاه ها به از فروشنده بخواهيد و مطمئن شويد که دستگاه مورد نظر داراي قطعات يدکي نيز است و قطعات جانبي آن در بازار پيدا مي شوند. تصفيه اب آبکده پارسيان به عنوان يکي از مجموعه هاي برتر صنعتي ايران در زمينه توليد و عرضه اينگونه محصولات اين قول را به شما مي دهد که تمامي محصولات ما داراي قطعات جانبي هستند و نمونه آن ها چه در سايت و چه در بازار يافت مي شوند، در قسمت زير مي توانيد برخي از اين نمونه ها را مشاهده نماييد.

 

    هوزينگ سفيد

    هوزينگ شفاف

    هوزينگ ممبران

    مغزي يک سر مهره يک سر فيتينگ

    هوزينگ 10اينچ اطلسي

    هوزينگ جانبو

    مغزي دوسر رزوه

    مغزي دوسر فيتينگ

    مغزي شير برداشت

    کليد فشار پايين

    گيج فشارسنج

 

خدمات شیشه و آینه