چه کارهایی باید قبل از خرید دستگاه تصفیه آب انجام داد؟

 

بسیاری از خریدارانی که احساس نیاز به خرید دستگاه تصفیه آب می کنند نمی دانند که قبل از خرید تصفیه آب چه کار هایی را باید انجام دهند و چه اهدافی از خرید یک دستگاه تصفیه دارند! ما در این مقاله که در وبلاگ مقالات شرکت آبکده پارسیان منتشر می شود قصد توضیح در این رابطه داریم و قصد داریم درباره انجام کارهایی که باید قبل از خرید دستگاه تصفیه اب انجام دهیم می بنویسیم.

 

 

1 - شناسایی نیاز

 

 

اولین و مهم ترین مسئله ای که شما باید قبل از خرید دستگاه تصفیه اب به آن توجه کنید، شناسایی نیاز از خرید دستگاه تصفیه آب است!

شناسایی نیازبه این معنا است که شما باید بدانید دستگاه تصفیه ی آب را جهت امری می خواهید خریداری نمایید و هدف شما از خرید دستگاه تصفیه ی آب چیست؟ به طور مثال اگر شما یک خانه دارید، دستگاه تصفیه آب مورد نیاز شما باید  خانگی باشد نه  صنعتی !

 ما در قسمت زیر لیستی از انواع این دستگا ها را به نمایش می گذاریم تا شما بهتر متوجه این نوع این دستگاه ها شوید:

 

    خانگی

    صنعتی

    نیمه صنعتی

    تصفیه هوا

    قطعات و فیلترهای خانگی

    قطعات و فیلترهای صنعتی

    قطعات و فیلترهای ممبران ها

    آبسرد و جوش

    فیلتر پلی فسفات

    سافت واتر

    دستگاه آبسرد و جوش ناسیونال (یخچال دار)

    دستگاه آبسرد و جوش NIKAI (کابین دار)

    سام تک

    کیسی

 

    

 

 

در لیست بالا تعدادی از انواع این دستگاه ها را مشاهده می کنید. همینطور که از اینگونه دستگاه ها معلوم است هر کدام آن ها برای مکان های متفاوتی طراحی شده اند و کارایی خاص خودشان را دارند.

 

 

اطمینان از کیفیت

 

اطمیمان از کیفیت دستگاه تصفیه آب ایزی ول دومین کار مهمی است که شما باید قبل از خرید دستگاه تصفیه ی اب به آن توجه کنید. مغازه ها و سایت های زیادی هستند که در زمینه تولید، عرضه و فروش دستگاه تصفیه ی اب فعالیت می کنند اما آیا همه ی آن ها جنسی با کیفیت به شما عرضه می کنند؟

 پاسخ قطعا خیر است. برای اینکه بتوانید از کیفیت دستگاه های تصفیه اب مطمئن شوید می توانید با ما تماس بگیرد و خدمات پیشتیبانی رایگان ما برخوردار شوید، اما قبل از تماس به شما پیشنهاد می کنم تا صفحه پرسش و پاسخ ما را مطالعه نمایید. شرکت آب کده پارسیان با بیش از چند سال سابقه مفید در زمینه تولید و عرضه این گونه دستگاه ها می تواند گزینه بسیار مناسبی برای خرید دستگاه تصفیه آب با کیفیت باشد.

 

 

قیمت

 

قیمت و هزینه یکی از مهم ترین ملاک هایی است که خریداران به آن توجه می کنند و طبق معمول به دنبال جنس ارزان هستند، اما همانطور که می دانید هیچ جنس ارزانی بی دلیل ارزان نیست و حتما یک مشکلی در آن جنس هست که فروشنده آن را با قیمت اصلی واگذار نمی کند.

 

 

خدمات پس از فروش

 

یکی دیگر از مهم ترین نکاتی که در هنگام خرید دستگاه باید در نظر بگیرید خدمات پس از فروش و یا همان گارانتی است. در این شکی نیست که اگر کیفیت یک محصول مناسب باشد تولید کننده محصول از ارائه خدمات پس از فروش محصول هیچ ترسی ندارد چرا که مطئمن است جنس تولیدی آن با کیفیت و بی نقص است. آبکده پارسیان به عنوان یکی از شرکت های برتر ایران در زمینه تولید و عرصه محصولات صنعتی در جهت جلب رضایت مشتریان تصمیم به ارائه خدمات پس از فروش  زیر گرفته است:

 

    راهنمای نصب و اراه اندازی

    راهنمای نگه داری

    خدمات پس از فروش

    درخواست سرویس و خدمات

 

 

قطعات جانبی

 

قطعات جانبی دستگاه های تصفیه آب نیز یکی از معیار های مهم در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب هستند چرا که ممکن است در طول استفاده برخی از قطعات دستگاه خراب شود و شما به قطعات جایگزین جدید احتیاج پیدا کنید. این مسئله فقط در این محصولات رایج نیست و خودرو ها و دیگر وسائل صنعتی نیز از این موضوع فارق نیستند چرا که مطمئنا شما خودرویی خریداری نمی کنید که قطعات یکی نداشته باشد.

بنابراین حتما در هنگام خرید این گونه دستگاه ها به از فروشنده بخواهید و مطمئن شوید که دستگاه مورد نظر دارای قطعات یدکی نیز است و قطعات جانبی آن در بازار پیدا می شوند. تصفیه اب آبکده پارسیان به عنوان یکی از مجموعه های برتر صنعتی ایران در زمینه تولید و عرضه اینگونه محصولات این قول را به شما می دهد که تمامی محصولات ما دارای قطعات جانبی هستند و نمونه آن ها چه در سایت و چه در بازار یافت می شوند، در قسمت زیر می توانید برخی از این نمونه ها را مشاهده نمایید.

 

    هوزینگ سفید

    هوزینگ شفاف

    هوزینگ ممبران

    مغزی یک سر مهره یک سر فیتینگ

    هوزینگ 10اینچ اطلسی

    هوزینگ جانبو

    مغزی دوسر رزوه

    مغزی دوسر فیتینگ

    مغزی شیر برداشت

    کلید فشار پایین

    گیج فشارسنج