راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب استاندارد

 

در این مقاله قصد داریم تا راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب استاندارد برای شما خوانندگان عزیز شرح دهیم. مهم ترین معرف یک دستگاه تصفیه اب استاندارد و قابل اعتماد برند آن دستگاه تصفیه اب است.

شرکت سازنده ی یک دستگاه آب و یا دستگاه تصفیه هوا نقش مهمی در کیفیت آن محصول دارد. ما در مقاله های قبلی بهترین برندهای دستگاه های تصفیه آب را به شما معرفی کردیم.

 

 

راهنمای خرید دستگاه تصفیه اب مورد اعتماد و استاندارد

 

برای خرید یک دستگاه تصفیه آب ایزی ول استاندارد ابتدا باید نیاز خود را از آن دستگاه مشخص کنید!

مانند اینکه: آیا شما نیاز به تصفیه آب خانگی دارید و یا تصفیه اب شرکتی؟

 ایا هدف شما از خرید این محصول تصفیه اب برای خودتان است و یا کودک خردسالتان ؟

ایا هزینه ی این دستگاه برایتان بیشتر مهم است و یا کیفیت آن؟

 

متاسفانه یکی از اشتباهات رایج مردم دیدگاه آنها نسبت به دستگاه های تصفیه آب و هوا است.

 

 ما از مردم عزیز خواستاریم تا کیفیت را بر قیمت ترجیح دهند و به جای خرید یک دستگاه غیر استاندارد 50 هزار تومانی که نهایتا به مدت 1 سال کار می کند، یک دستگاه تصفیه آب با قیمت بالاتر و کیفیت بالاتر بخرند که دستگاه هم عمر بیشتر کند و کیفیت بالاتری برای تصفیه آب و میکروب زدایی داشته باشد.

 

 

 

آیا دستگاه های تصفیه آب کمکی به گوارش می کنند؟

 

شاید این سوالی باشد که برای بسیار از خریدران دستگاه های تصفیه آب پیش آمده باشد، آیا دستگاه های تصفیه آب کمکی به گوارش می کنند؟

 جواب این سوال است بله، چرا ؟

 

چون دستگاه تصفیه آب با پاکسازی، میکروب زدایی و سبکی آب هضم و نوشیدن آب را بسیار راحت تر می کند و در نتیجه فشار کمتری به گوارش می آورد.

 

البته این نکته را هم باید در نظر بگیرید که تنها با خرید دستگاه تصفیه آب استاندارد، پلمپ شده و شرکتی باید این انتظار را  دستگاه تصفیه آب خانگی داشته باشید داشته باشید چرا محصولات غیر استاندارد و کم کیفیت علاوه بر کمک نکردن به دستگاه گوارش با تصفیه غیر استاندارد آب ممکن است به آن صدمه نیز وارد کنند.

 

 

آیا دستگاه های تصفیه آب کمکی به گوارش کودکان و خردسالان می کنند؟

 

پیشنهاد ما به شما این است که تا سن 7 سالگی که استخوان سازی کامل می شود سعی کنید تا حد امکان از آب تصفیه شده استفاده نکنید چرا که دستگاه تصفیه آب برای انجام فرآیند سبکی آب مجبور به حذف املاح معدنی آب هستند که برای استخوان سازی و تقویت کودکان بسیار مفید است.