آموزش بدست آوردن تاریخ خروج از حالت ریپورت تلگرام

در تلگرام اگر به کاربرانی که نمیشناسید پیغام بدهید و آنها شما ریپورت کنند، ممکن است به صورت موقت یا دائم مسدود شوید. در این صورت دیگر نمیتوانید به افرادی که در لیست مخاطبان آنها نیستید پیغام ارسال کنید. به این حالت ریپورت شدن میگویند.
بعد از اینکه با استفاده از ربات تلگرام درخواست رفع حالت ریپورت را بدهید، میتوانید زمان خارج شدن از حالت ریپورت تلگرام را نیز بدست آورید. 
در ادامه روش بدست آوردن تاریخ خروج از حالت ریپورت تلگرام را آموزش خواهیم داد
مرحله اول: ابتدا اپلیکیشن تلگرام را باز نموده و از بالای صفحه اصلی بر روی گزینه جستجو ضربه بزنید.
مرحله دوم: اکنون در کادر جستجو عبارت Spambot را جستجو کنید.
مرحله سوم: حالا ربات تلگرام برای شما ظاهر میشود، بر روی ربات ضربه زده تا به صفحه اش منتقل شوید.

مرحله چهارم: پس از اینکه صفحه ربات برای شما باز شد از پایین صفحه بر روی گزینه START یا RESTART ضربه بزنید.

مرحله پنجم: اکنون گزینه I Was wrong, Please release me را انتخاب کنید.

اکنون اگر به صورت موقت ریپورت اسپم شده باشید با پیامی برخورد می کنید که در آن زمان رفع ریپورت شما را به تاریخ میلادی و ساعت جهانی نمایش میدهد.


همچنین اگر به صورت دائمی ریپورت شده باشید با پیغام زیر برخورد خواهید کرد:

Unfortunately, this is not possible. We are worried that we can’t guarantee our users’ safety from unwanted messages, should this account be released again.
Remember that you can still reply to anyone who messages you first. Also: deleting and recreating your account won’t help, sorry.

معنی این پیغام: متاسفانه، این امکان پذیر نیست. ما نگران این هستیم که نتوانیم ایمنی کاربران را از دریافت پیام های ناخواسته تضمین کنیم. شما باید این حساب را رها کنید.
به یاد داشته باشید که هنوز می توانید به کاربران متقابل خود پیام ارسال کنید. همچنین حذف و ساختن مجدد اکانت نمی تواند شما را کمک کند.

سرزمین دانلود